فراخوان معرفی تیم استارتاپی

 

اگر به کسب درآمد از طریق فعالیت در حوزه کارگزاری فناوری و استارتاپ‌ها علاقمند هستید، این مطلب برای شما است.

 

نیروان شتابدهنده انرژی و هوش مصنوعی است، این شتابدهنده از طریق جذب افراد فناور و کارآفرین در قالب تیم‌های فناور و در اختیار قرار دادن سرمایه نقدی، فضای کار، خدمات مربی‌گری و شبکه‌سازی سعی در توسعه کسب و کارهای نوین در حوزه‌های هوش مصنوعی و انرژی دارد.
ما در نیروان بر این باور هستیم که موفقیت هر کسب و کار جدیدی، فارغ از میزان بازار و جذابیت طرح کسب و کار به خودی خود، وابستگی زیادی به توانایی‌ها و دانش افرادی که هسته اصلی آن کسب و کار را شکل می‌دهند دارد. بر این اساس ما تمام توان خود را برای جذب این افراد در قالب تیم‌های فناور یه کار می‌گیریم.
نیروان در نظر دارد برای شش ماهه دوم سال 1400 تعداد 5 تیم را در دوره شتابدهی خود جذب نماید و به این منظور تصمیم گرفته‌ایم از ظرفیت افرادی که توانایی ایفای نقش در قالب کارگزار فناوری دارند بهره‌مند شویم.
اگر شما تیم‌های متشکل از افرادی توانمند می‌شناسید که دارای طرحی در حوزه انرژی، هوشمندسازی و هوش مصنوعی هستند، حداکثر تا پایان شهریور ماه 1400 به ما معرفی کنید.
اگر معرفی تیم منجر به عقد قرارداد شتابدهی شود، نیروان مبلغ یکصد میلیون ریال به عنوان حق‌الزحمه کارگزاری به شخص یا گروه کارگزار اعطا خواهد کرد. پرداخت وجه به صورت پنجاه میلیون ریال در لحظه امضای قرارداد شتابدهی با تیم فناور و پنجاه میلیون ریال 45 روز پس از استقرار تیم در شتابدهنده خواهد بود.


در معرفی تیم‌ها به نیروان باید موارد زیر به صورت کامل مد نظر قرار گیرد:


· طرح کسب و کار مشخص باشد.
· مستندات مربوط به مطالعات بازار و بررسی جامعه هدف ارائه شده باشد.
· تجربه یا دانش افراد تیم فناور با موضوع کسب و کار تناسب داشته باشد.
· میزان دقیق سرمایه نقدی و غیرنقدی مورد نیاز تعیین شده باشد.
· شاخص‌های کلیدی عملکرد تعیین شده باشد.
· افراد تیم مکمل یکدیگر و با یکدیگر هماهنگ باشند.
· به هدفی که دارند پایبند بوده و اشتیاق داشته باشند.


لازم به توضیح است، نیروان صرفا با تیم‌هایی که در کمیته پذیرش این شتابدهنده پذیرش شوند قرارداد عقد خواهد کرد و صرف معرفی تیم حقی برای کارگزار ایجاد نمی‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 88218063-021 یا ایمیل info@nirovan.com با ما در تماس باشید.

ایده خود را ارسال کنید

Fill in the form below to book a 30 min no-obligation consulting session.

I will reply within 24 hours.