ساران شیمی

محصولات بهداشتی نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارند طی سالهای اخیر با همه‌گیری ویروس کرونا میزان فروش محصولات بهداشتی به خصوص شوینده‌های عمومی افزایش چشمگیری یافته است. معمولا برای شستشوی و ضد عفونی سطوح ( سرویس بهداشتی، سرامیک راه پله و…) از مواد سفید کننده و یا جرم‌گیر و محصولاتی از این دسته استفاده می شود و این محصولات دارای ترکیبات خطرناکی از جمله کلر می باشند که استفاده از این محصولات به عنوان سفیدکننده یا ضد عفونی کننده محیط علاوه بر بروز مشکلات زیست محیطی ، مشکلاتی را برای مصرف کننده این محصولات به وجود می آورد که می توان به بروز تنگی نفس، آسیب‌های پوستی و… اشاره کرد.

فرمولاسیون و تولید محصولات شوینده عاری از کلر و آمونیاک که برای اولین بار در بازار ایران تولید شده است. این محصولات به واسطه نوآوری در فرمولاسیون علاوه بر قدرت پاک کنندگی بیشتر نسبت به محصولات مشابه، دوستدار محیط زیست بوده و قابلیت صادراتی دارد.

استارتاپ ساران شیمی طی ماه‌های اخیر به صورت تخصصی به منظور تولید شوینده‌های عمومی متمرکز شده است. هدف از این پروژه تولید محصولات شوینده با کاربری عمومی، عاری از کلر، عاری از ترکیبات خطرناک،با قدرت شویندگی بالا،دوستدار محیط زیست و قیمت قابل رقابت با سایر شوینده‌های متداول موجود در بازار می‌باشد.

استارتاپ ساران شیمی موفق شده محصولات زیر را باویژگی‌های اذعان شده فرموله کند:

  • شوینده سطوح غلیظ عاری از کلر مخصوص شستشوی کف، سرامیک، سرویس بهداشتی (شایان ذکر است این محصول به دو صورت معمولی و پلاس فرموله شده است.)
  • اسپری چند منظوره سطوح عاری از کلر مخصوص شستشوی تمامی سطوح.

لازم به ذکر است این مجموعه در حال فرمولاسیون مایع ظرف شویی و مایع لباسشویی با کیفیت و به روز با استانداردهای جهانی می باشد.  

ایده خود را ارسال کنید

Fill in the form below to book a 30 min no-obligation consulting session.

I will reply within 24 hours.